TBH-Sertifika-TR-20.07.2020-OPT.jpg

Koronavirüs Güncellemeler

21.07.2020, Salı

Misafirlerimizi ve ekibimizi korumak için pandemi sürecinde aldığımız tüm tedbirler, şimdi Güvenli Turizm Sertifikasyon Programı kapsamında ve Güvenli Turizm Sertifikası ile onaylı!

Sizleri endişeden uzak bir tatil deneyimi yaşamaya davet etmekten mutluyuz!

Her zaman olduğu gibi, misafirlerimizin ve ekip üyelerimizin emniyet ve güvenliği en büyük önceliğimiz olmaya devam ediyor.

KONAKLAMA

Sizlere en üst düzey hijyen standarlarında konaklama imkanı sağlamak için Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından yayınlanan 2020/6 sayılı Konaklama Tesislerinde Kontrollü Normalleşme süreci ile ilgili genelge kapsamınında koruyucu önlemler, misafir odası ve ortak alan temizlik prosedürleri en üst düzeyde uygulanmaktadır.

Misafirlerimizin otele girişlerinde ateş ölçümü uygulaması yapılmakta ve misafirler el dezenfeksiyon imkanı ile karşılanmaktadır.

ODANIZ

Odalarda elle temas edilen yüzeyler ve telefon, kumanda, su ısıtıcı, kapı-pencere kolları gibi donanımlar her misafirimizin konaklaması sona erdiğinde dezenfekte özelliği olan ürünlerle temizlenir.

Nevresim ve pamuklu havlular 80°C ve üzerinde uygun deterjanlarla yıkanmaktadır.

GENEL TEMİZLİK & BAKIM

Tüm alanların temizliği, yüzeyin niteliğine göre standartlara uygun dezenfeksiyon malzemeleri ile ve uygun sıklıkta yapılmaktadır. Havalandırma ve klima sisteminin ve diğer araç, gereç, malzeme, donanımın periyodik bakımları ve gerekli olanlarının sterilizasyonu sağlanmaktadır.

ORTAK ALANLAR

Ortak alanlara yönelik standart temizlik uygulamaları arttırılmıştır. Tüm kapı kolları, WC'ler, asansör butonları, masa ve sandalyeler, karşılama stanları, güvenlik noktaları gibi alanlar kısa aralıklarla dezenfekte edilmektedir.

MUTFAK

Tüm yüzeyler ve ekipmanlar dezenfekten ile temizlenmektedir. Mutfak personelimiz çalışma esnasında iş kıyafeti ve kişisel koruyucu ekipman kullanmakta, ellerini düzenli olarak yıkamakta ve dezenfektasiyonu sağlamaktadır. Bütün gıdalar kapalı dolaplarda veya üzeri kapalı olarak saklanmaktadır.

YEME İÇME ALANLARI

Misafir masaları dezenfektan ile silinmektedir. Çalışanlarımız, düzenli ve sık aralıklarla el yıkamala molaları vermektedir. Misafirlerimizin temas edebileceği kapı kolları, sandalyeler, tuzluk - biberlik, çaydanlık, kahve termosları, diğer servis malzemeleri ve menüler düzenli sıklıklarla dezenfekte edilmektedir. Masa ve sandalyeler genelgeye uygun aralıklarla yerleştirilerek yeniden düzenlenmiştir. Yemek servisi personelimiz tarafından masanıza yapılmaktadır.

ÖZEL PLAY & HAVUZ

Havuzumuzda düzenli aralıklarla en üst düzey klorlama işlemi yapılmaktadır. Plaj ve havuz bölgesindeki şezlonglar düzenli şekilde dezenfekte edilmektedir. Şezlong aralıkları sosyal mesafe kurallarına göre ayarlanmıştır.

KİŞİSEL HİJYEN

Hem çalışanlarımızın hem de misafirlerimizin sağlığı açısından, el temizliği konusunda önem vermekte ve düzenli olarak kontrol etmeketeyiz. Tüm çalışanlarımızın üniformalarının temiz ve değişimi sık aralıklarla yapılmaktadır. Çalışanlarımızın düzenli olarak sağlık kontrolünden geçmektedir.

EĞİTİM

Tüm birimlerimizde çalışan arkadaşlarımıza genel hijyen standartlarımıza ek olarak COVID-19 ve hijyen eğitimleri düzenli bir şekilde verilmektedir.

© 2021 by © İçerik Beachfront Otel 
207 Sok. No:37 Uzunyalı, Marmaris - Muğla